Spor01

Ünsalan Güven Tazeledi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ünsalan Güven Tazeledi
13 Eylül 2022 - 14:14
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Toros Kaplanları Derneği’nin yaptığı olağanüstü kongrede mevcut başkan Onur Ünsalan güven tazeledi. Önceki haftalarda Turuncu Kale ve Arjantin Köşe ekipleriyle birleşip gücüne güç katan Toros Kaplanları’nda, tek listeyle girdiği seçimde yeniden Onur Ünsalan başkanlığa seçildi.

Kongre sonrası Onursal Başkan Tolga Gönlüşen (Emre Gönlüşen’in ağabeyi) olurken oluşan yeni yönetim kurulu; Başkan Onur Ünsalan, Başkan Yardımcıları Adem Bez – Rüstem Kutluana, Genel Sekreter Tayar Bayram Kürekçi, Sayman Ali Aykut Karabulut ve asil üyeliğe İbrahim Kalat, Enver Barut, Seçgin Dağcan, Murat Kabasakal, Hasan Akgöz, Turan Sönmezler seçildi.

Denetim Kurulu Başkanı Danyal Turgut Buldurgan, Başkan Yardımcısı Av. Murat Oral ve asil üye İbrahim Bolat oldu.

Açıklamalarda bulunan Başkan Onur Ünsalan: “Ekiplerimiz ile gücümüze güç, Adanaspor’a ivme kattık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacaktır. Adanaspor ismi ve armasını sosyal ve kültürel olarak derneğimiz çatısı altında tamamen demokratik ortamda sürdüreceğiz. Üyelerimiz tekrar bu görevi şahsıma ve yönetim kurulumuza layık gördü. Daha güçlü tribün, daha güçlü Adanaspor diyerek hedefimizden sapmadan turuncu beyazlı renklerin saha içinde ve dışında yanında olacağız.” diyerek kongreye katılan üyelere teşekkür etti.

Öte yandan Toros Kaplanları Derneği her yıl geleneksel hale getirdiği Anıtkabir Ziyareti’ne hazırlıklarını yapmaya başladı. Dernek üyeleri 24 Eylül’de Ata’nın huzurunda olacaklar.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.