Spor01

Çetin: “Sami Başkan güzel işlere imza atıyor”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çetin: “Sami Başkan güzel işlere imza atıyor”
30 Haziran 2022 - 9:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çukurova Belediyespor  Futbol Kulübü Başkanı  Sami Büyükgöçer ve yönetim kurulu üyeleri yemekte bir araya geldi. Yemeğe kulübün Onursal Başkanı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de katılırken, “Kar amacı gütmeyen” bir kulüp olan ve 1.Amatör Kümede mücadele eden Çukurova Belediyespor Futbol Kulübünün gençliğe hizmet etmeyi  devam ettireceği belirtildi.

MÜTEŞEKKİRİM

Park Zirve Onbaşılarda önceki akşam verilen yemekte konuşan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Ben Sami Büyükgöçer başkanıma ve değerli yöneticilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Hakikaten Çukurova Belediyespor  Futbol Kulübü de Çukurova Belediyesi Kadın Voleybol  takımı iki  ayrı kulüp olmasına rağmen kardeş kulüpler. Sonuçta belediyemizin ismini taşıyan kulüpler. Sami başkanımızın nezdinde çok güzel işler yapıyorsunuz. Ben gerçekten müteşekkirim.

BU MİSYON DEVAM EDECEK

Başkan Çetin, “Özellikle biz her zaman söylüyoruz; Sami başkan tercihimi sordu benim. Böyle şampiyonluğa oynayacak yaşça ileri oyunculardan kurulu bir takım mı kuralım, yoksa gençliğe mi önem verelim. Ben de ‘kesinlikle gençliğe önem verelim’ dedim. Gençlerin önünü açalım. Gerçekten kulübümüzde birçok önemli takımlara önemli transferler yaptı. Çok iyi oyuncuları gönderdi. İnşallah bu misyonunu sürdürecek” diye konuştu.

GENÇLİĞE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Çukurova Belediyesi Futbol Kulübü Başkanı Sami Büyükgöçer ise, kar amacı gütmeyen bir kulüp olduklarını ve bunu da sonuna kadar sürdüreceklerini anlatırken, “Çukurova Belediyespor olarak gençliğe hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Yemeğe Onursal Başkan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Kulüp Başkanı Sami Büyşükgöçer, Genel Sekreter Serhat Kanepeci ve yöneticiler Abdullah İspir, İlker Mengü, Harun Kaya, Suriye Eyi, Mehmetcan Keskin, Galip Can, Mustafa Çürük, İsmail Atasoy ve Gürsel Diliçıkık katıldı. Çukurova Belediyesi Futbol Kulübü 1. Amatör Kümenin dışında U-11, U-12, U-13, U-14, U-15. U-16, U-17 ve U-19  yaş gruplarında da faaliyetini sürdürüyor.”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.