Spor01

AGSYD Adana Şubesinin 8 Mart mesajı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AGSYD Adana Şubesinin 8 Mart mesajı
08 Mart 2022 - 6:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AGSYD Adana Şube Başkanı Mustafa Boz’dan 8 Mart mesajı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle AGSYD Adana Şube Başkanı Mustafa Boz bir mesaj yayınladı. Başkan Boz mesajında, kadınların toplumun yapısını güçlendirip, şekillendiren aile birliğinin en önemli unsuru olarak daima özverinin, sevginin kaynağı olan değerlerimiz olduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü.

“Hayatımızın her alanında kadınlarımız yer alır. İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan oluşmaktadır. Mümkün müdür ki, her zaman omuz omuza, yan yana olan bu iki cinsi ayrı tutmak. Bir ülkede kadınlar erkekler kadar fırsat eşitliliği yakalayamamışsa, aydın ve özgür değillerse, o ülkenin aydın ve çağdaş olma şansı yoktur.

Gelecek nesil, kadınların ellerinde şekillenir. Her kadın, cevheri mücevhere dönüştürebilecek konuma sahiptir. Kadınlarımız, cennetin bile ayaklarının altına serileceği annelik makamına adaydır. Anne olarak aile ve toplum arasındaki en sağlam köprüdür. İyi yetişmiş ve eğitilmiş kadın, toplum hayatında daha etkili olacaktır.

Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, tüm bunları çok iyi bildiği için, dünyada öncü olacak şekilde kadınlarımıza seçme ve seçilme hakkı verdi. O hak toplumdaki kadın gücünün, kadının toplumdaki var oluşunun temeli oldu.

Bu duygu ve düşüncelerle yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda bizden desteklerini esirgemeyen, büyüten, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin ve toplumun temel taşı olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar, hak ettikleri haklarını almalarını, kadın şiddetinin ve cinayetlerinin olmadığı günlere kavuşmak umuduyla,  sağlık, başarı ve huzurlu günler dilerim.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.