PTT 1. Lig’de 8. ve 9. haftada oynanacak maçların programı açıklandı. « Adana'nın İlk İnternet Spor Sitesi

SON DAKİKA

PTT 1. Lig’de 8. ve 9. haftada oynanacak maçların programı açıklandı.

Bu haber 26 Eylül 2013 - 23:34 'de eklendi ve 188 views kez görüntülendi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, ligde 5 ve 6 Ekim’de oynanacak 8. hafta ile 19, 20 ve 21 Ekim’de yapılacak 9. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

8. Hafta

5 Ekim Cumartesi:

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Bucaspor (Kamil Ocak)

6 Ekim Pazar:

14.00 1461 Trabzon-Samsunspor (Akçaabat Fatih)

14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Orduspor (Dumlupınar)

14.00 Kahramanmaraşspor-Manisaspor (Hanefi Mahçiçek)

16.00 Boluspor-Ankaraspor (Bolu Atatürk)

16.30 Adana Demirspor-Şanlıurfaspor (Adana 5 Ocak)

19.00 Denizlispor-Adanaspor (Akdeniz Üniversitesi)

19.00 Fethiyespor-Mersin İdmanyurdu (Fethiye İlçe)

 

9. Hafta

19 Ekim Cumartesi:

14.00 Samsunspor-Balıkesirspor (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Bucaspor-1461 Trabzon (Yeni Buca)

19.00 Ankaraspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Yenikent ASAŞ)

20 Ekim Pazar:

14.00 Orduspor-Fethiyespor (Ordu 19 Eylül)

– Şanlıurfaspor-Boluspor (GAP Arena)

16.00 Manisaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Karşıyaka-TKİ Tavşanlı Linyitspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak)

21 Ekim Pazartesi:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Denizlispor (Tevfik Sırrı Gür)

Not: Şanlıurfaspor-Boluspor maçının başlama saatinin daha sonra açıklanacağı bildirildi.

 

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, ligde 5 ve 6 Ekim’de oynanacak 8. hafta ile 19, 20 ve 21 Ekim’de yapılacak 9. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

8. Hafta

5 Ekim Cumartesi:

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Bucaspor (Kamil Ocak)

6 Ekim Pazar:

14.00 1461 Trabzon-Samsunspor (Akçaabat Fatih)

14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Orduspor (Dumlupınar)

14.00 Kahramanmaraşspor-Manisaspor (Hanefi Mahçiçek)

16.00 Boluspor-Ankaraspor (Bolu Atatürk)

16.30 Adana Demirspor-Şanlıurfaspor (Adana 5 Ocak)

19.00 Denizlispor-Adanaspor (Akdeniz Üniversitesi)

19.00 Fethiyespor-Mersin İdmanyurdu (Fethiye İlçe)

 

9. Hafta

19 Ekim Cumartesi:

14.00 Samsunspor-Balıkesirspor (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Bucaspor-1461 Trabzon (Yeni Buca)

19.00 Ankaraspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Yenikent ASAŞ)

20 Ekim Pazar:

14.00 Orduspor-Fethiyespor (Ordu 19 Eylül)

– Şanlıurfaspor-Boluspor (GAP Arena)

16.00 Manisaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Karşıyaka-TKİ Tavşanlı Linyitspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak)

21 Ekim Pazartesi:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Denizlispor (Tevfik Sırrı Gür)

Not: Şanlıurfaspor-Boluspor maçının başlama saatinin daha sonra açıklanacağı bildirildi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

takipçi satın alinstagram takipçi satın alinstagram beğeni satın altwitter takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altakipci33.com
malatya escort bayanbursa escort bayanantalya escort bayankonya escort bayanmersin escort