MASA TENİSİ MİNİK BAYANLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ « Adana'nın İlk İnternet Spor Sitesi

SON DAKİKA

MASA TENİSİ MİNİK BAYANLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ

Bu haber 10 Haziran 2013 - 9:52 'de eklendi ve 182 views kez görüntülendi.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BAYANLAR VE ERKEKLERDE TAKIM

HALİNDE İL BİRİNCİSİ OLDULAR

 

Masa Tenisi bayanlar ve erkekler il birinciliği gerçekleştirildi.

 

5 Ocak Stadı, tribün altında gerçekleştirilen ve iki gün süren müsabakalara, 11 kulüpten 48 bayan 84 erkek olmak üzere toplam 132 sporcunun katıldı.  

Turnuvanın ikinci gününde ise  ferdi  yarışmalar yapıldı. Yarışmalara 42 bayan 66 erkek olmak üzere 108 sporcu katıldı.

Müsabakalar sonucunda bayanlarda Çukurova Üniversitesi (B)  birinci,Çukurova Üniversitesi (A) ikinci ,Gençlik Spor Üçüncü,erkeklerde ise  Çukurova Üniversitesi (A) birinci Çukurova Üniversitesi (B) ikinci  ,Adana Gençlik Spor  Kulübü (B) üçüncü  oldular.

Ferdi müsabakalarda ise Batuhan Barut birinci,Uğur Canbulat İkinci,  Ömer Özen üçüncü oldu.Bayanlarda  Aybüke Öner birinci, Aleyna Sakın İkinci,Nisanur Kabakcı ise üçüncülüğü elde etti.

Masa Tenisi İl Temsilcisi Dr. Ömer Taşkıran, müsabakalarda desteğini esirgemeyen başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’ye ,hakemlere  antrenör , sporculara teşekkür etti.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BAYANLAR VE ERKEKLERDE TAKIM

HALİNDE İL BİRİNCİSİ OLDULAR

 

Masa Tenisi bayanlar ve erkekler il birinciliği gerçekleştirildi.

 

5 Ocak Stadı, tribün altında gerçekleştirilen ve iki gün süren müsabakalara, 11 kulüpten 48 bayan 84 erkek olmak üzere toplam 132 sporcunun katıldı.  

Turnuvanın ikinci gününde ise  ferdi  yarışmalar yapıldı. Yarışmalara 42 bayan 66 erkek olmak üzere 108 sporcu katıldı.

Müsabakalar sonucunda bayanlarda Çukurova Üniversitesi (B)  birinci,Çukurova Üniversitesi (A) ikinci ,Gençlik Spor Üçüncü,erkeklerde ise  Çukurova Üniversitesi (A) birinci Çukurova Üniversitesi (B) ikinci  ,Adana Gençlik Spor  Kulübü (B) üçüncü  oldular.

Ferdi müsabakalarda ise Batuhan Barut birinci,Uğur Canbulat İkinci,  Ömer Özen üçüncü oldu.Bayanlarda  Aybüke Öner birinci, Aleyna Sakın İkinci,Nisanur Kabakcı ise üçüncülüğü elde etti.

Masa Tenisi İl Temsilcisi Dr. Ömer Taşkıran, müsabakalarda desteğini esirgemeyen başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’ye ,hakemlere  antrenör , sporculara teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

takipçi satın alinstagram takipçi satın alinstagram beğeni satın altwitter takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altakipci33.com
malatya escort bayanbursa escort bayanantalya escort bayankonya escort bayanmersin escort