Av. Savaş Bedir Turnuvası’nda Heyecan Artıyor « Adana'nın İlk İnternet Spor Sitesi

SON DAKİKA

İnancın Zaferi

Diğer Sporlar

Futbol Kazası

Adana Spor

Rekor katılım

Diğer Sporlar

Konya Üzerinden

Adana Demirspor

Av. Savaş Bedir Turnuvası’nda Heyecan Artıyor

Bu haber 27 Şubat 2013 - 10:11 'de eklendi ve 768 views kez görüntülendi.

Av. Savaş Bedir Turnuvası’nda Heyecan Artıyor

 

ADANA Barosu’nca her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Av. Savaş Bedir Halı Saha Futbol Turnuvası’ büyük bir heyecana sahne oluyor.

16 Şubat 2013 Tarihinde Baro Başkanı Av. Mengücek Gazi Çıtırık’ın başlama vuruşuyla start alan turnuvada, avukat, stajyer avukat, adliye personelleri tarafından kurulan toplam 23 takım 2. tur vizesi alabilmek için kıyasıya mücadele veriyor. Kuzey Adanaspor Tesisleri’nde gerçekleşen turnuvada geride kalan 2 hafta sonunda alınan sonuçlar ve puan durumları aşağıdadır:

 

     AV. SAVAŞ BEDİR HALISAHA TURNUVASI PUAN DURUMU

 

A GRUBU

 

                                                           O     SK     KK     AG     YG     AV     P

1- Göktürkler                                     2       0         0        16         4     +12      6

2- Çukurova Hukuk                           1       0         0          9         1       +8      3

3- İşler Güçler                                    1       0         0          3         3        –        1

4- Barovizyon                                    2       0         0          5         9       -4       1

5- Zevkine İdman Yurdu                   2       0         0          3        19     -16       0

 

B GRUBU

 

                                                           O     SK     KK     AG     YG     AV     P

1- El Classico                                     2       1         0        10         2       +8      6

2- F.C. Seyhan                                   2       4         0        16         5      +7       3

3- Beydağı                                         1       2         0          4         2       +2      3

4- Stajgücü                                         2       1         0          2         9       -7       0

5- Makine Teknik                               1       0         0          1       14      -13      0

 

C GRUBU

 

                                                           O     SK     KK     AG     YG     AV     P

1- Adonis                                          2       2         0        14         4     +10      6

2- Çağova                                          2       1         0        11         8       +3      3

3- Anafartalar                                    2       0         1          7         9       -2       3

4- Yaban Çakalları                             1       0         0          2         4       -2       0

5- Çukurova F. K.                              1       0         0          1       10       -9       0

 

D GRUBU

 

                                                           O     SK     KK     AG     YG     AV     P

1- Katipler Derneği                            2       0         0        10         3       +7      6

2- Adana F Tipi                                 2       0         0        12         5       +7      3

3- Toros Şimşekleri                            2       0         0        11         7       +4      3

4- Entelejans                                      2       0         0          2       20      -18      0

 

E GRUBU

                                                           O     SK     KK     AG     YG     AV     P

1- Yeni Adliye Spor                          2       1         0        20         1     +19      6

2- Denetimli Serbestlik                      2       0         0        13         3     +10      6

3- Atletico Vay Babo                        2       1         0          3       13      -10      0

4- Çukurovagücü                               2       0         0          1       20      -19      0 

                                           MAÇ SONUÇLAR

Göktürkler – Zevkine İdman Yurdu        (10-2)           Çağova – Adonis                                                               (7-1)

Barovizyon – İşler Güçler                       (3-3)             Yaban Çakalları – Anafartalar                           (2-4)

El Classico – Stajgücü                             (5-0)             Adana F Tipi – Katipler Derneği                        (1-5)

F.C. Seyhan – Makine Teknik                 (14-1)           Toros Şimşekleri – Entelejans                                           (9-2)

Yeni Adliye Spor – Çukurovagücü          (13-0)           Atletico Vay Babo – Denetimli Serbestlik          (2-6)

GENEL PUAN DURUMU

 

                                                                                O     SK     KK     AG     YG     AV     P

 1- Yeni Adliye Spor                                            2       1         0        20         1     +19      6

 2- Göktürkler                                                        2       0         0        16         4     +12      6

 3- Adonis                                                              2       2         0        14         4     +10      6

 4- Denetimli Serbestlik                                       2       0         0        13         3     +10      6

 5- El Classico                                                       2       1         0        10         2       +8      6

 6- Katipler Derneği                                             2       0         0        10         3       +7      6

 7- Çukurova Hukuk                                           1       0         0          9         1       +8      3

 8- F.C. Seyhan                                                     2       4         0        16         6      +7       3

 9- Adana F Tipi                                                   2       0         0        12         5       +7      3

10- Toros Şimşekleri                                            2       0         0        11         7       +4      3

11- Çağova                                                           2       1         0        11         8       +3      3

12- Beydağı                                                          1       2         0          4         2       +2      3

13- Anafartalar                                                   2       0         1          7         9       -2       3

14- İşler Güçler                                                    1       0         0          3         3        –        1

15- Barovizyon                                                    2       0         0          5         9       -4       1

16- Yaban Çakalları                                           1       0         0          2         4       -2       0

17- Stajgücü                                                         2       1         0          2         9       -7       0

18- Çukurova F. K.                                             1       0         0          1       10       -9       0

19- Atletico Vay Babo                                       2       1         0          3       13      -10      0

20- Makine Teknik                                              1       0         0          1       14      -13      0

21- Zevkine İdman Yurdu                                 2       0         0          3        19     -16      0

22- Entelejans                                                       2       0         0          2       20      -18      0

23- Çukurovagücü                                              2       0         0          1       20      -19      0 

    İLK 16 PUAN DURUMU

 

                                                                              O     SK     KK     AG     YG     AV     P

 1- Yeni Adliye Spor                                         2       1         0        20         1     +19      6

 2- Adonis                                                            2       2         0        14         4     +10      6

 3- Denetimli Serbestlik                                   2       0         0        13         3     +10      6

 4- El Classico                                                    2       1         0        10         2       +8      6

 5- Katipler Derneği                                         2       0         0        10         3       +7      6

 6- Adana F Tipi                                                2       0         0        12         5       +7      3

 7- Toros Şimşekleri                                        2       0         0        11         7       +4      3

 8- Göktürkler                                                    1       0         0          6         2       +4      3

 9- Beydağı                                                         1       2         0          4         2       +2      3

10- Anafartalar                                                 2       0         1          7         9       -2       3

11- İşler Güçler                                                 1       0         0          3         3        –        1

12- Barovizyon                                                 2       0         0          5         9       -4       1

13- Çukurova Hukuk                                       1       0         0          0         0        –        0

14- F.C. Seyhan                                                 1       4         0          2         4       -2       0

15- Çağova                                                         1       1         0          1         7       -6       0

16- Atletico Vay Babo                                     2       1         0          3       13      -10      0

GELECEK HAFTA MAÇ PROGRAMI

         VE GÖZLEMCİ LİSTESİ

2 MART 2013

10:00-11:00  Katipler Derneği-Entelajans                       (El Classico Takım Temsilcisi)

11:00-12:00  F.C. Seyhan-Beydağı                                 (Göktürkler Takım Temsilcisi)

12:00-13:00  Elclassico-Makine Teknik                           (Katipler Derneği Takım Temsilcisi)

13:00-14:00  Göktürkler-İşler Güçler                             (F.C. Seyhan Takım Temsilcisi)

14:00-15:00  Barovizyon-Çukurova Hukuk                     (İşler Güçler Takım Temsilcisi)

 

( Genel Gözlemci Spor Komisyonu Üyesi: Mustafa ÖZKAN )

3 MART 2013

10:00-11:00 Toros Şimşekleri-Adana F Tipi                    (Adonis Takım Temsilcisi)

11:00-12:00  Adonis-Yaban Çakalları                             (Toros Şimşekleri Takım Temsilcisi)

12:00-13:00  Anafartalar-Çukurova F.K.                         (Yeni Adliye Spor Takım Temsilcisi)

13:00-14:00  Yeni Adliye Spor-Denetimli Serbestlik         (Anafartalar Takım Temsilcisi)

14:00-15:00  Atletico Vay Babo-Çukurovagücü                (Denetimli Serbestlik Takım Temsilcisi)

( Genel Gözlemci Spor Komisyonu Üyesi: Sabri SARI )

GÖZLEMCİLİK YAPACAK OLAN TAKIM TEMSİLCİLERİNİN DİKKATİNE :

Maç tutanağı tutulurken;  

1- Yazıların okunaklı olması; skor ve kart bilgilerinin isim olarak belirtilmesi ve özenli yapılması

2-Maç kadroları yazılırken; oyuncuların isim ve numaralarının birlikte yazılması,

3-Aynı isimlere sahip oyuncuların soyadlarının belirtilmesi,

4-Maç skorunun takım ismi yazılarak belirtilmesi,

5-Tutanakların altına okunaklı bir şekilde; tutanağı tutan temsilcinin adı soyadı ve imzasının tarafınca atılması hususlarında özen gösterilmesi önemle rica olunur.

Yukarıdaki şartlara uymayan veya gözlemcilik görevini yerine getirmeyen takımlara; oluşturulacak disiplin kurulunca, oy çokluğuyla, turnuva kapsamında, diskalifiye edilmeye varacak kadar ağır yaptırımlar uygulanabileceği hatırlatılır. 

 

GOL KRALLIĞI

 

 1-  Oğuzhan                           (Yeni Adliye Spor)                                 11

 2-  Ufuk                                 (F.C. Seyhan)                                         7

 3-  Gökmen            (Çağova)                                                 6

       İbrahim                            (Denetimli Serbestlik)                             6

       Abdurrahman                  (Çukurova Hukuk)                                 6

       Faruk                               (F.C. Seyhan)                                          6

 7-   Bekser                             (Adonis)                                                 5

 8-  Ahmet                              (Adana F Tipi)                                        4

       Kemal                              (Adana F Tipi)                                        4

       İsa                                   (Barovizyon)                                          4

       Soner                               (Anafartalar)                                                          4

       Erkan                               (Katipler Derneği)                                   4

13-  Recai                                (Göktürkler)                                           3

       Hüseyin                           (Göktürkler)                                           3

       Saip                  (Göktürkler)                                           3

       Mehmet                           (El Classico)                                           3

       Mehmet K.                       (El Classico)                                           3

     Gökmen                             (Yeni Adliye Spor)                                 3

       İsmail                              (Çağova)                                                 3

       Emrah                 (Beydağı)                                                             3

       Sabri                                (Adonis)                                                 3

10- Volkan                             (Adonis)                                                 3

       Deniz                               (Toros Şimşekleri)                                  3

       Veysel              (Toros Şimşekleri)                                  3

       Murat                               (Denetimli Serbestlik)                             3

       Erkan                               (Denetimli Serbestlik)                             3

       Süleyman                         (F.C. Seyhan)                                         3

28- Selçuk                              (Toros Şimşekleri)                                  2

       Serdar                              (Toros Şimşekleri)                                  2

       Üzeyir              (Göktürkler)                                           2

       Hasan                               (Göktürkler)                                           2

       Akın                                (El Classico)                                           2

       Barış                                (Çukurova Hukuk)                                 2

       Ahmet                 (Stajgücü)                                                            2

       Süleyman            (Adana F Tipi)                                     2

       Ali İhsan          (Anafartalar)                                           2

       Gencay                            (Yeni Adliye Spor)                                 2

       Ulaş                  (Yeni Adliye Spor)                                 2

       Hakan                              (Yeni Adliye Spor)                                 2

       Göver                  (Atletico Vay Babo)                                            2

       Arif                                  (Katipler Derneği)                                   2

42- Reşit                                 (Denetimli Serbestlik)                             1

       Timur                              (Katipler Derneği)                                   1

       Onursan                           (Katipler Derneği)                                   1

       Ali                                   (Adana F Tipi)                                        1

       Emrah                              (Adana F Tipi)                                        1

       Nuri                                 (Adonis)                                                 1

       Hasan                              (Adonis)                                                 1

       Volkan E.         (Adonis)                                                 1

       Bayram                            (Çukurova F.K)                                      1

       Enes                 (Çağova)                                                 1

       Salih                                (Çağova)                                                 1

       Mustafa               (Beydağı)                                                            1

       Mahmut           (Göktürkler)                                           1

       Ozan                                (Göktürkler)                                           1

       Ahmet              (Göktürkler)                                           1

       Zafer                                (Zevkine İdman Yurdu)                          1

       Mustafa            (Zevkine İdman Yurdu)                          1

       İbrahim            (Zevkine İdman Yurdu)                          1

       Mehmet                           (Çukurova Hukuk)                                 1

       Oğuzhan           (Barovizyon)                                          1

       Arslan                              (İşler Güçler)                                          1

       İbrahim            (İşler Güçler)                                          1

       Mustafa            (İşler Güçler)                                          1

       İbrahim            (El Classico)                                           1

       Cem                                 (Toros Şimşekleri)                                  1

       Nazmi                              (Yaban Çakalları)                                    1

       Bekir                                (Yaban Çakalları)                                    1

       Orhan                               (Anafartalar)                                           1

       İbrahim            (Katipler Derneği)                                   1

       Ömür                               (Entelejans)                                            1

       Ümit                 (Entelejans)                                            1

       Ahmet              (Atletico Vay Babo)                                                1

KARTLAR

 

1- Mehmet              (Anafartalar)                           1KK

2-  Akın                  (El Classico)                           1SK

     Safa                    (Çağova)                                 1SK

     Tunay                 (Stajgücü)                                               1SK

     Nuri                   (Adonis)                                 1SK

     Hasan                 (Adonis)                                 1SK

     Mustafa              (Beydağı)                                1SK

     Mustafa G.         (Beydağı)                                1SK        

     Mehmet              (F.C. Seyhan)                          1SK

     Namık                                (F.C. Seyhan)                          1SK

     Faruk                  (F.C. Seyhan)                          1SK

     Ali                      (F.C. Seyhan)                          1SK

     Oğuzhan             (Yeni Adliye Spor)                  1SK

     Çağlar                 (Atletico Vay Babo)                                1SK

 

Av. Savaş Bedir Turnuvası’nda Heyecan Artıyor

 

ADANA Barosu’nca her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Av. Savaş Bedir Halı Saha Futbol Turnuvası’ büyük bir heyecana sahne oluyor.

16 Şubat 2013 Tarihinde Baro Başkanı Av. Mengücek Gazi Çıtırık’ın başlama vuruşuyla start alan turnuvada, avukat, stajyer avukat, adliye personelleri tarafından kurulan toplam 23 takım 2. tur vizesi alabilmek için kıyasıya mücadele veriyor. Kuzey Adanaspor Tesisleri’nde gerçekleşen turnuvada geride kalan 2 hafta sonunda alınan sonuçlar ve puan durumları aşağıdadır:

 

     AV. SAVAŞ BEDİR HALISAHA TURNUVASI PUAN DURUMU

 

A GRUBU

 

                                                           O     SK     KK     AG     YG     AV     P

1- Göktürkler                                     2       0         0        16         4     +12      6

2- Çukurova Hukuk                           1       0         0          9         1       +8      3

3- İşler Güçler                                    1       0         0          3         3        –        1

4- Barovizyon                                    2       0         0          5         9       -4       1

5- Zevkine İdman Yurdu                   2       0         0          3        19     -16       0

 

B GRUBU

 

                                                           O     SK     KK     AG     YG     AV     P

1- El Classico                                     2       1         0        10         2       +8      6

2- F.C. Seyhan                                   2       4         0        16         5      +7       3

3- Beydağı                                         1       2         0          4         2       +2      3

4- Stajgücü                                         2       1         0          2         9       -7       0

5- Makine Teknik                               1       0         0          1       14      -13      0

 

C GRUBU

 

                                                           O     SK     KK     AG     YG     AV     P

1- Adonis                                          2       2         0        14         4     +10      6

2- Çağova                                          2       1         0        11         8       +3      3

3- Anafartalar                                    2       0         1          7         9       -2       3

4- Yaban Çakalları                             1       0         0          2         4       -2       0

5- Çukurova F. K.                              1       0         0          1       10       -9       0

 

D GRUBU

 

                                                           O     SK     KK     AG     YG     AV     P

1- Katipler Derneği                            2       0         0        10         3       +7      6

2- Adana F Tipi                                 2       0         0        12         5       +7      3

3- Toros Şimşekleri                            2       0         0        11         7       +4      3

4- Entelejans                                      2       0         0          2       20      -18      0

 

E GRUBU

                                                           O     SK     KK     AG     YG     AV     P

1- Yeni Adliye Spor                          2       1         0        20         1     +19      6

2- Denetimli Serbestlik                      2       0         0        13         3     +10      6

3- Atletico Vay Babo                        2       1         0          3       13      -10      0

4- Çukurovagücü                               2       0         0          1       20      -19      0 

                                           MAÇ SONUÇLAR

Göktürkler – Zevkine İdman Yurdu        (10-2)           Çağova – Adonis                                                               (7-1)

Barovizyon – İşler Güçler                       (3-3)             Yaban Çakalları – Anafartalar                           (2-4)

El Classico – Stajgücü                             (5-0)             Adana F Tipi – Katipler Derneği                        (1-5)

F.C. Seyhan – Makine Teknik                 (14-1)           Toros Şimşekleri – Entelejans                                           (9-2)

Yeni Adliye Spor – Çukurovagücü          (13-0)           Atletico Vay Babo – Denetimli Serbestlik          (2-6)

GENEL PUAN DURUMU

 

                                                                                O     SK     KK     AG     YG     AV     P

 1- Yeni Adliye Spor                                            2       1         0        20         1     +19      6

 2- Göktürkler                                                        2       0         0        16         4     +12      6

 3- Adonis                                                              2       2         0        14         4     +10      6

 4- Denetimli Serbestlik                                       2       0         0        13         3     +10      6

 5- El Classico                                                       2       1         0        10         2       +8      6

 6- Katipler Derneği                                             2       0         0        10         3       +7      6

 7- Çukurova Hukuk                                           1       0         0          9         1       +8      3

 8- F.C. Seyhan                                                     2       4         0        16         6      +7       3

 9- Adana F Tipi                                                   2       0         0        12         5       +7      3

10- Toros Şimşekleri                                            2       0         0        11         7       +4      3

11- Çağova                                                           2       1         0        11         8       +3      3

12- Beydağı                                                          1       2         0          4         2       +2      3

13- Anafartalar                                                   2       0         1          7         9       -2       3

14- İşler Güçler                                                    1       0         0          3         3        –        1

15- Barovizyon                                                    2       0         0          5         9       -4       1

16- Yaban Çakalları                                           1       0         0          2         4       -2       0

17- Stajgücü                                                         2       1         0          2         9       -7       0

18- Çukurova F. K.                                             1       0         0          1       10       -9       0

19- Atletico Vay Babo                                       2       1         0          3       13      -10      0

20- Makine Teknik                                              1       0         0          1       14      -13      0

21- Zevkine İdman Yurdu                                 2       0         0          3        19     -16      0

22- Entelejans                                                       2       0         0          2       20      -18      0

23- Çukurovagücü                                              2       0         0          1       20      -19      0 

    İLK 16 PUAN DURUMU

 

                                                                              O     SK     KK     AG     YG     AV     P

 1- Yeni Adliye Spor                                         2       1         0        20         1     +19      6

 2- Adonis                                                            2       2         0        14         4     +10      6

 3- Denetimli Serbestlik                                   2       0         0        13         3     +10      6

 4- El Classico                                                    2       1         0        10         2       +8      6

 5- Katipler Derneği                                         2       0         0        10         3       +7      6

 6- Adana F Tipi                                                2       0         0        12         5       +7      3

 7- Toros Şimşekleri                                        2       0         0        11         7       +4      3

 8- Göktürkler                                                    1       0         0          6         2       +4      3

 9- Beydağı                                                         1       2         0          4         2       +2      3

10- Anafartalar                                                 2       0         1          7         9       -2       3

11- İşler Güçler                                                 1       0         0          3         3        –        1

12- Barovizyon                                                 2       0         0          5         9       -4       1

13- Çukurova Hukuk                                       1       0         0          0         0        –        0

14- F.C. Seyhan                                                 1       4         0          2         4       -2       0

15- Çağova                                                         1       1         0          1         7       -6       0

16- Atletico Vay Babo                                     2       1         0          3       13      -10      0

GELECEK HAFTA MAÇ PROGRAMI

         VE GÖZLEMCİ LİSTESİ

2 MART 2013

10:00-11:00  Katipler Derneği-Entelajans                       (El Classico Takım Temsilcisi)

11:00-12:00  F.C. Seyhan-Beydağı                                 (Göktürkler Takım Temsilcisi)

12:00-13:00  Elclassico-Makine Teknik                           (Katipler Derneği Takım Temsilcisi)

13:00-14:00  Göktürkler-İşler Güçler                             (F.C. Seyhan Takım Temsilcisi)

14:00-15:00  Barovizyon-Çukurova Hukuk                     (İşler Güçler Takım Temsilcisi)

 

( Genel Gözlemci Spor Komisyonu Üyesi: Mustafa ÖZKAN )

3 MART 2013

10:00-11:00 Toros Şimşekleri-Adana F Tipi                    (Adonis Takım Temsilcisi)

11:00-12:00  Adonis-Yaban Çakalları                             (Toros Şimşekleri Takım Temsilcisi)

12:00-13:00  Anafartalar-Çukurova F.K.                         (Yeni Adliye Spor Takım Temsilcisi)

13:00-14:00  Yeni Adliye Spor-Denetimli Serbestlik         (Anafartalar Takım Temsilcisi)

14:00-15:00  Atletico Vay Babo-Çukurovagücü                (Denetimli Serbestlik Takım Temsilcisi)

( Genel Gözlemci Spor Komisyonu Üyesi: Sabri SARI )

GÖZLEMCİLİK YAPACAK OLAN TAKIM TEMSİLCİLERİNİN DİKKATİNE :

Maç tutanağı tutulurken;  

1- Yazıların okunaklı olması; skor ve kart bilgilerinin isim olarak belirtilmesi ve özenli yapılması

2-Maç kadroları yazılırken; oyuncuların isim ve numaralarının birlikte yazılması,

3-Aynı isimlere sahip oyuncuların soyadlarının belirtilmesi,

4-Maç skorunun takım ismi yazılarak belirtilmesi,

5-Tutanakların altına okunaklı bir şekilde; tutanağı tutan temsilcinin adı soyadı ve imzasının tarafınca atılması hususlarında özen gösterilmesi önemle rica olunur.

Yukarıdaki şartlara uymayan veya gözlemcilik görevini yerine getirmeyen takımlara; oluşturulacak disiplin kurulunca, oy çokluğuyla, turnuva kapsamında, diskalifiye edilmeye varacak kadar ağır yaptırımlar uygulanabileceği hatırlatılır. 

 

GOL KRALLIĞI

 

 1-  Oğuzhan                           (Yeni Adliye Spor)                                 11

 2-  Ufuk                                 (F.C. Seyhan)                                         7

 3-  Gökmen            (Çağova)                                                 6

       İbrahim                            (Denetimli Serbestlik)                             6

       Abdurrahman                  (Çukurova Hukuk)                                 6

       Faruk                               (F.C. Seyhan)                                          6

 7-   Bekser                             (Adonis)                                                 5

 8-  Ahmet                              (Adana F Tipi)                                        4

       Kemal                              (Adana F Tipi)                                        4

       İsa                                   (Barovizyon)                                          4

       Soner                               (Anafartalar)                                                          4

       Erkan                               (Katipler Derneği)                                   4

13-  Recai                                (Göktürkler)                                           3

       Hüseyin                           (Göktürkler)                                           3

       Saip                  (Göktürkler)                                           3

       Mehmet                           (El Classico)                                           3

       Mehmet K.                       (El Classico)                                           3

     Gökmen                             (Yeni Adliye Spor)                                 3

       İsmail                              (Çağova)                                                 3

       Emrah                 (Beydağı)                                                             3

       Sabri                                (Adonis)                                                 3

10- Volkan                             (Adonis)                                                 3

       Deniz                               (Toros Şimşekleri)                                  3

       Veysel              (Toros Şimşekleri)                                  3

       Murat                               (Denetimli Serbestlik)                             3

       Erkan                               (Denetimli Serbestlik)                             3

       Süleyman                         (F.C. Seyhan)                                         3

28- Selçuk                              (Toros Şimşekleri)                                  2

       Serdar                              (Toros Şimşekleri)                                  2

       Üzeyir              (Göktürkler)                                           2

       Hasan                               (Göktürkler)                                           2

       Akın                                (El Classico)                                           2

       Barış                                (Çukurova Hukuk)                                 2

       Ahmet                 (Stajgücü)                                                            2

       Süleyman            (Adana F Tipi)                                     2

       Ali İhsan          (Anafartalar)                                           2

       Gencay                            (Yeni Adliye Spor)                                 2

       Ulaş                  (Yeni Adliye Spor)                                 2

       Hakan                              (Yeni Adliye Spor)                                 2

       Göver                  (Atletico Vay Babo)                                            2

       Arif                                  (Katipler Derneği)                                   2

42- Reşit                                 (Denetimli Serbestlik)                             1

       Timur                              (Katipler Derneği)                                   1

       Onursan                           (Katipler Derneği)                                   1

       Ali                                   (Adana F Tipi)                                        1

       Emrah                              (Adana F Tipi)                                        1

       Nuri                                 (Adonis)                                                 1

       Hasan                              (Adonis)                                                 1

       Volkan E.         (Adonis)                                                 1

       Bayram                            (Çukurova F.K)                                      1

       Enes                 (Çağova)                                                 1

       Salih                                (Çağova)                                                 1

       Mustafa               (Beydağı)                                                            1

       Mahmut           (Göktürkler)                                           1

       Ozan                                (Göktürkler)                                           1

       Ahmet              (Göktürkler)                                           1

       Zafer                                (Zevkine İdman Yurdu)                          1

       Mustafa            (Zevkine İdman Yurdu)                          1

       İbrahim            (Zevkine İdman Yurdu)                          1

       Mehmet                           (Çukurova Hukuk)                                 1

       Oğuzhan           (Barovizyon)                                          1

       Arslan                              (İşler Güçler)                                          1

       İbrahim            (İşler Güçler)                                          1

       Mustafa            (İşler Güçler)                                          1

       İbrahim            (El Classico)                                           1

       Cem                                 (Toros Şimşekleri)                                  1

       Nazmi                              (Yaban Çakalları)                                    1

       Bekir                                (Yaban Çakalları)                                    1

       Orhan                               (Anafartalar)                                           1

       İbrahim            (Katipler Derneği)                                   1

       Ömür                               (Entelejans)                                            1

       Ümit                 (Entelejans)                                            1

       Ahmet              (Atletico Vay Babo)                                                1

KARTLAR

 

1- Mehmet              (Anafartalar)                           1KK

2-  Akın                  (El Classico)                           1SK

     Safa                    (Çağova)                                 1SK

     Tunay                 (Stajgücü)                                               1SK

     Nuri                   (Adonis)                                 1SK

     Hasan                 (Adonis)                                 1SK

     Mustafa              (Beydağı)                                1SK

     Mustafa G.         (Beydağı)                                1SK        

     Mehmet              (F.C. Seyhan)                          1SK

     Namık                                (F.C. Seyhan)                          1SK

     Faruk                  (F.C. Seyhan)                          1SK

     Ali                      (F.C. Seyhan)                          1SK

     Oğuzhan             (Yeni Adliye Spor)                  1SK

     Çağlar                 (Atletico Vay Babo)                                1SK

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Porno GratuitPorno FrançaisAdulte XXXBrazzers PornCollege GirlsFilm érotiqueHard PornInceste Famille PornoJaponais AsiatiqueJeunes Filles PornoLatin Brown FemmesPorn MobilePorn RussePorn StarsPorno Arabe TurcPorno cachéPorno de qualité HDPorno GratuitPorno Mature de MilfPorno NoirRegarder PornRelations LesbiennesSecrétaire de Bureau PornSexe en GroupeSexe GaySexe OralVidéo AmateurVidéo Anal
malatya escort bayanbursa escort bayanantalya escort bayankonya escort bayanmersin escort