Ziraat Türkiye Kupası 3 ve 4. hafta programı « Adana'nın İlk İnternet Spor Sitesi

SON DAKİKA

Şampiyonlara kupa

Diğer Sporlar

Bolu kampı sona erdi

Adana Demirspor

Ziraat Türkiye Kupası 3 ve 4. hafta programı

Bu haber 20 Aralık 2014 - 9:22 'de eklendi ve 313 views kez görüntülendi.

Ziraat Türkiye Kupası grup 3 ve 4. hafta karşılaşma programı açıklandı. Ziraat Türkiye Kupası müsabaka programı şöyle
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 3. MAÇLAR

23.12.2014 Salı

CENTONE KARAGÜMRÜK

MERSİN İDMANYURDU

VEFA STADI

13:00

MKE ANKARAGÜCÜ

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ANKARA 19 MAYIS

13:00

GİRESUNSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

GİRESUN ATATÜRK

15:15

D.BAKIR BŞ BLD.SPOR

GALATASARAY A.Ş.

DİYARBAKIR ATATÜRK

17:00

FENERBAHÇE A.Ş.

ALTINORDU A.Ş.

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

20:00

24.12.2014 Çarşamba

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.

SİVAS DÖRT EYLÜL BLD.SPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

12:45

FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM

ESKİŞEHİRSPOR

KEMALPAŞA ULUCAK STADI

13:00

KAYSERİSPOR

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

13:00

TORKU KONYASPOR

CİZRE SPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI

15:00

SİVASSPOR

GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR

SİVAS 4 EYLÜL

17:15

SAMSUNSPOR

BURSASPOR

SAMSUN 19 MAYIS

18:45

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

20:30

25.12.2014 Perşembe

KEÇİÖRENGÜCÜ

AKHİSAR BLD.SPOR

ANKARA AKTEPE

13:00

SARIYER

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

YUSUF ZİYA ÖNİŞ

13:00

GAZİANTEPSPOR

TUZLASPOR

KAMİL OCAK

18:00

TRABZONSPOR A.Ş.

MANİSASPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:30

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 4. MAÇLAR

30.12.2014 Salı

SİVAS DÖRT EYLÜL BLD.SPOR

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.

MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMP

12:45

GENÇLERBİRLİĞİ

GİRESUNSPOR

ANKARA 19 MAYIS

15:00

KARDEMİR KARABÜKSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

16:30

ALTINORDU A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

İZMİR ATATÜRK

18:00

ADANA DEMİRSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

20:30

31.12.2014 Çarşamba

CİZRE SPOR

TORKU KONYASPOR

CİZRE İLÇE (SEYİRCİSİZ)

11:30

TUZLASPOR

GAZİANTEPSPOR

TUZLA BELEDİYE SAHASI

13:00

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

KAYSERİSPOR

BAYBURT GENÇ OSMAN

13:00

AKHİSAR BLD.SPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ

MANİSA 19 MAYIS

13:00

GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR

SİVASSPOR

KAMİL OCAK

13:00

GALATASARAY A.Ş.

D.BAKIR BŞ BLD.SPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

14:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

SARIYER

YENİ RİZE ŞEHİR

16:00

BURSASPOR

SAMSUNSPOR

BURSA ATATÜRK

16:00

01.01.2015 Perşembe

ESKİŞEHİRSPOR

FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM

ESKİŞEHİR ATATÜRK

13:00

MERSİN İDMANYURDU

CENTONE KARAGÜMRÜK

TEVFİK SIRRI GÜR

15:30

MANİSASPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

18:00

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

takipçi satın alinstagram takipçi satın alinstagram beğeni satın altwitter takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altakipci33.com
malatya escort bayanbursa escort bayanantalya escort bayankonya escort bayanmersin escort