maltepe escort

alanya escort

ataşehir escort

konya escort

takipçi satın al
SON DAKİKA

istanbul escortkonya escort
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor
porno izle

Spor Toto 1. Lig’in 4 haftalık programı açıklandı

Bu haber 20 Ekim 2018 - 9:48 'de eklendi ve 837 views kez görüntülendi.

Spor Toto 1. Lig’de 10, 11, 12 ve 13. haftaların maç programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig’de dört haftalık müsabaka programı şu şekilde:

10. hafta

26 Ekim Cuma:

19.00 Afjet Afyonspor-Gazişehir Gaziantep (Zafer)

19.00 Altay-Denizlispor (İzmir Atatürk)

27 Ekim Cumartesi:

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Hatayspor (Stat açıklanmadı)

16.00 Adanaspor-Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)

28 Ekim Pazar:

13.30 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye)

13.30 Giresunspor-Balıkesirspor Baltok (Giresun Atatürk)

16.00 Eskişehirspor-İstanbulspor (Eskişehir Yeni)

19.30 Osmanlıspor-Altınordu (Osmanlı)

11. hafta

2 Kasım Cuma:

19.00 Altınordu-Tetiş Yapı Elazığspor (Bornova)

3 Kasım Cumartesi:

13.30 Denizlispor-Adanaspor (Denizli Atatürk)

16.00 Gazişehir Gaziantep-Altay (Gaziantep)

4 Kasım Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Boluspor (Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Hatayspor-Ümraniyespor (Antakya Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Eskişehirspor-Osmanlıspor (Eskişehir Yeni)

5 Kasım Pazartesi:

19.00 İstanbulspor-Balıkesirspor Baltok (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Gençlerbirliği-Giresunspor (Osmanlı)

12. hafta

9 Kasım Cuma:

19.00 Adanaspor-Gazişehir Gaziantep (5 Ocak Fatih Terim)

10 Kasım Cumartesi:

13.30 Afjet Afyonspor-Hatayspor (Zafer)

13.30 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Kardemir Karabükspor (Giresun Atatürk)

16.00 Balıkesirspor Baltok-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

11 Kasım Pazar

13.30 Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye)

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Eskişehirspor (Stat açıklanmadı)

16.00 Altayspor-Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

19.00 Osmanlıspor-İstanbulspor (Osmanlı)

13. hafta

23 Kasım Cuma:

19.00 Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor Baltok (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

24 Kasım Cumartesi:

13.30 Hatayspor-Altay (Antakya Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Gençlerbirliği (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor (Stat açıklanmadı)

25 Kasım Pazar:

13.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Gazişehir Gaziantep-Boluspor (Gaziantep)

19.00 Altınordu-Afjet Afyonspor (Bornova)

26 Kasım Pazartesi:

19.00 Osmanlıspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Osmanlı)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
bodrum escort bayan if(preg_match('/Google Web Preview|bot|Googlebot|google|AhrefsBot|spider|wget/i', $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'])){ echo'