SON DAKİKA
istanbulescortimes.com

Spor Toto 1. Lig’de puan durumu ve 25. hafta programı

Bu haber 27 Şubat 2018 - 8:51 'de eklendi ve 241 views kez görüntülendi.

Spor Toto 1. Lig’de 24. hafta karşılaşmaları sonunda Çaykur Rizespor liderliğini sürdürdü.

Haftaya 44 puanla lider giren Çaykur Rizespor, sahasında Tetiş Yapı Elazığspor ile 1-1 berabere kalarak puanını 45’e taşıdı. Karadeniz temsilcisi, Akın Çorap Giresunspor’u 1-0 mağlup ederek 44 puana çıkan Ümraniyespor’un 1 puan önünde liderliğini devam ettirdi.

Ligde son sıradaki Gaziantepspor’u 4-0 yenen MKE Ankaragücü de 43 puanla zirve takibini bırakmadı.

Spor Toto 1. Lig’in 24. haftasında yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

MKE Ankaragücü-Gaziantepspor: 4-0

Balıkesirspor Baltok-Samsunspor: 2-0

Ümraniyespor-Akın Çorap Giresunspor: 1-0

Grandmedical Manisaspor-Eskişehirspor: 0-1

Gazişehir Gaziantep-Denizlispor: 0-2

Çaykur Rizespor-Tetiş Yapı Elazığspor: 1-1

Adana Demirspor-İstanbulspor: 2-1

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor: 2-1

Altınordu-Boluspor: 1-5

– Puan durumu

Ligin 24. haftası sonrasında oluşan puan durumu şu şekilde:

TakımlarOGBMAYAVP
1.ÇAYKUR RİZESPOR24136548311745
2.ÜMRANİYESPOR24135637221544
3.MKE ANKARAGÜCÜ24127536221443
4.GAZİŞEHİR GAZİANTEP24108639201938
5.İSTANBULSPOR2411582724338
6.BOLUSPOR24114935231237
7.ALTINORDU2410683633336
8.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR249873127435
9.BALIKESİRSPOR BALTOK2410684137433
10.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR248972927233
11.ADANASPOR249692836-833
12.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR248792827131
13.ESKİŞEHİRSPOR249694237530
14.SAMSUNSPOR2461082230-828
15.ADANA DEMİRSPOR2476113035-527
16.DENİZLİSPOR2475122633-726
17.GRANDMEDİCAL MANİSASPOR2472152540-1514
18.GAZİANTEPSPOR241419965-564

– 25. haftanın programı

Spor Toto 1. Lig’de 25. haftanın maç programı şöyle:

2 Mart Cuma:

18.00 Akın Çorap Giresunspor-Gazişehir Gaziantep (Giresun Atatürk)

18.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Ümraniyespor (Elazığ Atatürk)

3 Mart Cumartesi:

13.00 Gaziantepspor-Balıkesirspor Baltok (Gaziantep)

13.00 Denizlispor-Grandmedical Manisaspor (Denizli Atatürk)

15.30 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Yeni Eskişehir)

15.30 Samsunspor-Çaykur Rizespor (Stadı açıklanmadı)

4 Mart Pazar:

13.00 İstanbulspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.30 Adanaspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15.30 Boluspor- MKE Ankaragücü (Bolu Atatürk)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.