şirinevler escort
SON DAKİKA

istanbul escortkonya escort
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

Gaziantep escortGaziantep escortGaziantep escortGaziantep escort

porno izlehalkalı escort

Adaletsiz Oyun

Adana Demirspor

Hakem hataları

Adana Demirspor

Spor Toto 1. Lig’de görünüm ve 14. hafta programı

Bu haber 28 Kasım 2018 - 10:48 'de eklendi ve 471 views kez görüntülendi.

Spor Toto 1. Lig’in 13. haftası oynanan tek maçla tamamlandı.

Deplasmanda İstanbulspor’a 2-0 mağlup olan Gençlerbirliği, bu sonuca rağmen liderliğini sürdürdü.

Spor Toto 1. Lig’in 13. haftasında oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor Baltok: 1-2

Hatayspor-Altay: 1-1

Eskişehirspor-Ümraniyespor: 2-2

İstanbulspor-Gençlerbirliği: 2-0

Denizlispor-Giresunspor: 3-2

Adana Demirspor-Adanaspor: 1-1

Gazişehir Gaziantep-Boluspor: 1-0

Altınordu-Afjet Afyonspor: 1-1

Osmanlıspor-Tetiş Yapı Elazığspor: 1-1

Puan durumu

 

Spor Toto 1. Lig
TakımlarOGBMAYAVP
————————– — — — — — — — —
1.GENÇLERBİRLİĞİ1310121971231
2.DENİZLİSPOR1391325151028
3.BOLUSPOR13823179826
4.GAZİŞEHİR GAZİANTEP137422071325
5.ÜMRANİYESPOR126331410421
6.ADANA DEMİRSPOR136251511420
7.HATAYSPOR135441210219
8.ALTINORDU134631510518
9.OSMANLISPOR135261310317
10.GİRESUNSPOR135261513217
11.ALTAY134451914516
12.İSTANBULSPOR134451820-216
13.BALIKESİRSPOR BALTOK124441316-316
14.ADANASPOR133641717015
15.AFJET AFYONSPOR133371619-312
16.ESKİŞEHİRSPOR133371228-1612
17.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR133281525-1011
18.KARDEMİR KARABÜKSPOR130112337-34-2

14. hafta programı

30 Kasım Cuma:

19.00 Adanaspor-Hatayspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

1 Aralık Cumartesi:

13.30 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)

13.30 Altay-Altınordu (İzmir Atatürk)

16.00 Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor (Daha sonra açıklanacak)

16.00 Balıkesirspor Baltok-Denizlispor (Balıkesir Atatürk)

2 Aralık Pazar:

13.30 Ümraniyespor-Osmanlıspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Tetiş Yapı Elazığspor-İstanbulspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Giresunspor-Gazişehir Gaziantep (Giresun Atatürk)

3 Aralık Pazartesi:

19.00 Afjet Afyonspor-Eskişehirspor (Zafer) 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

istanbul escortistanbul escortistanbul escortbursa escort

Lazer Epilasyonkredi karti borcu ögrenme

Diğer Sporlar

Futbol
bodrum escort bayan

ataköy escortnisantasi escort