SON DAKİKA

AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

Fiziksel ve Zihinsel hazırlık…

Adana Demirspor, Kenan KUTAY

Kadro derinliği

Adana Demirspor, Adnan ERCAN

Ceyhansporda transfer

Amatörlerimiz

Spor Toto 1. Lig’de görünüm

Bu haber 01 Ekim 2018 - 22:02 'de eklendi ve 492 views kez görüntülendi.

Spor Toto 1. Lig’de 7. hafta mücadelesi tamamlanırken Gençlerbirliği liderliğini sürdürdü.

Ligin 7. haftasında alınan sonuçlar şöyle:

ankara jigolo
Denizlispor-Tetiş Yapı Elazığspor: 3-0
Hatayspor-Altınordu: 1-1
Kardemir Karabükspor-Ümraniyespor: 0-1
İstanbulspor-Boluspor: 1-3
Balıkesirspor Baltok-Altay: 2-1
Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor: 1-0
Adana Demirspor-Eskişehirspor: 4-0
Giresunspor-Adanaspor: 0-1
Gazişehir Gaziantep-Osmanlıspor: 2-3

Puan Durumu

 Takımlar

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. Gençlerbirliği

7

7

0

0

15

2

13

21

2. Boluspor

7

6

1

0

12

4

8

19

3. Adana Demirspor

7

5

1

1

12

3

9

16

4. Denizlispor

7

4

1

2

10

6

4

13

5. Giresunspor

7

4

0

3

7

5

2

12

6. Gazişehir Gaziantep

7

3

2

2

6

5

1

11

7. Altay

7

2

3

2

10

6

4

9

8. Osmanlıspor

7

3

0

4

10

7

3

9

9. Balıkesirspor Baltok

6

2

3

1

7

8

-1

9

10. Ümraniyespor

6

3

0

3

6

7

-1

9

11. Afjet Afyonspor

7

2

2

3

8

8

0

8

12. Hatayspor

7

2

2

3

5

7

-2

8

13. Altınordu

7

1

3

3

7

6

1

6

14. Adanaspor

7

1

3

3

7

10

-3

6

15. İstanbulspor

7

1

3

3

9

16

-7

6

16. Eskişehirspor

7

1

2

4

6

18

-12

5

17. Tetiş Yapı Elazığspor

7

1

1

5

8

13

-5

4

18. Kardemir Karabükspor

7

0

1

6

2

16

-14

1

– Ligde 8. haftanın programı

5 Ekim Cuma:
19.00 Altay-Gençlerbirliği (İzmir Atatürk)
19.00 Eskişehirspor-Hatayspor (Stat henüz açıklanmadı)

6 Ekim Cumartesi:
14.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer)
14.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediye)
19.30 Altınordu-İstanbulspor (Bornova)

7 Ekim Pazar:
14.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk)
16.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)
19.30 Osmanlıspor-Adana Demirspor (Osmanlı)
19.30 Adanaspor-Balıkesir Baltok (5 Ocak Fatih Terim)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
escort ankara | escort adana | escort eskişehir | escort antalya | escort mersin | mersin escort | ankara escort | eskişehir escort | adana escort
Futbol