turk porno porno izle
SON DAKİKA

gaziantep escort

AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

Spor Toto 1. Lig’de görünüm

Bu haber 05 Mart 2018 - 10:21 'de eklendi ve 300 views kez görüntülendi.

Spor Toto 1. Lig’de 25. hafta karşılaşmaları sonunda Çaykur Rizespor liderliğini sürdürdü.

Haftaya 45 puanla lider giren Çaykur Rizespor, deplasmanda Samsunspor ile 0-0 berabere kalarak puanını 46’ya taşıdı. Karadeniz temsilcisi, deplasmanda Tetiş Yapı Elazığspor’a 3-0 yenilerek 44 puanda kalan Ümraniyespor’un 2 puan önünde liderliğini devam ettirdi.

Spor Toto 1. Lig’in 25. haftasında yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

Akın Çorap Giresunspor-Gazişehir Gaziantep: 4-1

Tetiş Yapı Elazığspor-Ümraniyespor: 3-0

Denizlispor-Grandmedical Manisaspor: 2-2

Gaziantepspor-Balıkesir Baltok: 1-3

Eskişehirspor-Adana Demirspor: 2-2

Samsunspor-Çaykur Rizespor: 0-0

İstanbulspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 2-2

Adanaspor-Altınordu: 1-3

Boluspor-MKE Ankaragücü: 3-1

– Puan durumu

TFF 1. Lig
TakımlarOGBMAYAVP
1.ÇAYKUR RİZESPOR25137548311746
2.ÜMRANİYESPOR25135737251244
3.MKE ANKARAGÜCÜ25127637251243
4.BOLUSPOR25124938241440
5.ALTINORDU2511683934539
6.İSTANBULSPOR2511682926339
7.GAZİŞEHİR GAZİANTEP25108740241638
8.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR2510873427738
9.BALIKESİRSPOR BALTOK2511684438636
10.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR259793228434
11.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR2581073129234
12.ADANASPOR2596102939-1033
13.ESKİŞEHİRSPOR259794439531
14.SAMSUNSPOR2561182230-829
15.ADANA DEMİRSPOR2577113237-528
16.DENİZLİSPOR2576122835-727
17.GRANDMEDİCAL MANİSASPOR2573152742-1515
18.GAZİANTEPSPOR2514201068-584

Not: Balıkesirspor Baltok, Eskişehirspor ve Gaziantepspor’un üçer, Grandmedical Manisaspor’un 9 puan silme cezası bulunuyor.

– 26. haftanın programı

Spor Toto 1. Lig’de 26. haftanın maç programı şöyle:

6 Mart Salı:

16.00 Grandmedical Manisaspor-Akın Çorap Giresunspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Samsunspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep)

7 Mart Çarşamba:

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Eskişehirspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Adana Demirspor-Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Balıkesir Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Çaykur Didi)

8 Mart Perşembe:

16.00 Altınordu-İstanbulspor (Bornova)

19.00 MKE Ankaragücü-Adanaspor (Ankara 19 Mayıs)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
mp3 indir