Spor Toto 1. Lig 27-31 haftalarının müsabaka programı açıklandı.

27.
haftada oynanacak olan Adana Demirspor – Ümraniyespor maçı, aynı tarihlerde
oynanacak olan Ümraniyespor – Akhisarspor Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final
müsabakası nedeniyle 11 Nisan Perşembe gününe ertelendi.

TFF’den yayınlanan maçların programı şöyle:

27. hafta

2
Nisan Salı:

16.00
Kardemir Karabükspor-Adanaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00
Altınordu-Osmanlıspor (Bornova)

19.00
İstanbulspor-Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00
Gençlerbirliği-Boluspor (Eryaman)

3
Nisan Çarşamba:

16.00
Gazişehir Gaziantep-Afjet Afyonspor (Gaziantep)

16.00
Hatayspor-Birevim Elazığspor (Antakya Atatürk)

16.00
Balıkesirspor Baltok-Giresunspor (Balıkesir Atatürk)

19.00
Abalı Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)

11 Nisan Perşembe:

19.00
Adana Demirspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

28. hafta

6
Nisan Cumartesi:

14.00
Boluspor-Kardemir Karabükspor (Bolu Atatürk)

19.30
Balıkesirspor Baltok-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)

19.30
Osmanlıspor-Eskişehirspor (Osmanlı)

7
Nisan Pazar:

14.00
Ümraniyespor-Hatayspor (Ümraniye Belediyesi)

16.30
Giresunspor-Gençlerbirliği (Giresun Atatürk)

16.30
Afjet Afyonspor-Adana Demirspor (Zafer)

19.30
Adanaspor-Abalı Denizlispor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

8
Nisan Pazartesi:

19.00
Birevim Elazığspor-Altınordu (Stadı henüz açıklanmadı)

19.00
Altay-Gazişehir Gaziantep (İzmir Atatürk)

29. hafta

12
Nisan Cuma:

19.00
İstanbulspor-Osmanlıspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13
Nisan Cumartesi:

14.00
Hatayspor-Afjet Afyonspor (Antakya Atatürk)

19.30
Eskişehirspor-Birevim Elazığspor (Yeni Eskişehir)

19.30
Abalı Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

14
Nisan Pazar:

14.00
Kardemir Karabükspor-Giresunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.30
Gençlerbirliği-Balıkesirspor Baltok (Eryaman)

19.30
Gazişehir Gaziantep-Adanaspor (Gaziantep)

15
Nisan Pazartesi:

19.00
Altınordu-Ümraniyespor (Bornova)

19.00
Adana Demirspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

30. hafta

19
Nisan Cuma:

19.00
Birevim Elazığspor-Osmanlıspor (Yeni Malatya)

20
Nisan Cumartesi:

14.00
Giresunspor-Abalı Denizlispor (Giresun Atatürk)

14.00
Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi)

19.30
Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)

21
Nisan Pazar:

14.00
Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)

16.30
Altay-Hatayspor (İzmir Atatürk)

16.30
Afjet Afyonspor-Altınordu (Zafer)

19.30
Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

22
Nisan Pazartesi:

19.00
Balıkesirspor Baltok-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)

31. hafta

27
Nisan Cumartesi:

14.00
Gazişehir Gaziantep-Giresunspor (Gaziantep)

14.00
Hatayspor-Adanaspor (Antakya Atatürk)

19.30
Altınordu-Altay (Bornova)

28
Nisan Pazar:

14.00
İstanbulspor-Birevim Elazığspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.30
Osmanlıspor-Ümraniyespor (Osmanlı)

16.30
Adana Demirspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.30
Abalı Denizlispor-Balıkesirspor Baltok (Denizli Atatürk)

29
Nisan Pazartesi:

19.00
Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00
Eskişehirspor-Afjet denizli escort Afyonspor (Yeni Eskişehir)

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.