OKULLAR ARASI İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI « Adana'nın İlk İnternet Spor Sitesi

SON DAKİKA

Kayısı acı çıktı

Adana Demirspor

Tılsım bozuldu

Adana Demirspor

Rakip Malatyaspor

Adana Demirspor

Sezona hazırız

Diğer Sporlar

Dünya Şampiyonumuz

Diğer Sporlar

Balotelli varsa oynar

Adana Demirspor

İtalyan mucizesi

Adana Demirspor

Son gülen iyi güler

Adana Demirspor

Rotasyon ve neşter

Adana Demirspor

İnancın Zaferi

Diğer Sporlar

Futbol Kazası

Adana Spor

Rekor katılım

Diğer Sporlar

Konya Üzerinden

Adana Demirspor

OKULLAR ARASI İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI

Bu haber 11 Mart 2013 - 23:48 'de eklendi ve 280 views kez görüntülendi.

OKULLAR ARASI İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI

Atletizm Geliştirme Projesi İl Seçmeleri 1 Kademe Yarışı Merkez park da gerçekleştirildi.

Yarışları toplam 150 sporcu katılırken,4 kategori de gerçekleştirilen yarışlara

1999 – 2000 doğumlu bayanlar

2000 metreBayanlardan Gençlik Spor adına katılan Teslime Özdemir birinci Zülfiye Kılıç İsmail Ayşe Önük İlköğretim okulu ikinci Sibel Çohan Doğankent İlköğretim okulundan üçüncü oldu.

1999 – 2000 doğumlu Erkekler

2000 metreerkekler yarışında  Bahçelievler İlköğretim okulundan Abdullah yıldız birinci aynı okuldan Fettullah Doğan İkinci ,Doğankent İlköğretim okulundan Yakup Çınar üçüncü oldu.

2001-2002 doğumlu Bayanlar

Ceyhan ismet Önük İÖO Mizgin Demir birinci aynı okuldan Cansu Çelik İkinci,Doğankent Kenan Uludağ ilköğretim okulundan Ayşenur Kış üçünçü olmuşlardır 27 Nisan 2013 tarihinde Konya da yapılacak olan Türkiye seçmelerine katılacaklardır.

Çetin gecen mücadele sonucunda dereceye giremeyen sporcuları Anneleri  teselli etti.

 

 Turgut Er

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü

OKULLAR ARASI İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI

Atletizm Geliştirme Projesi İl Seçmeleri 1 Kademe Yarışı Merkez park da gerçekleştirildi.

Yarışları toplam 150 sporcu katılırken,4 kategori de gerçekleştirilen yarışlara

1999 – 2000 doğumlu bayanlar

2000 metreBayanlardan Gençlik Spor adına katılan Teslime Özdemir birinci Zülfiye Kılıç İsmail Ayşe Önük İlköğretim okulu ikinci Sibel Çohan Doğankent İlköğretim okulundan üçüncü oldu.

1999 – 2000 doğumlu Erkekler

2000 metreerkekler yarışında  Bahçelievler İlköğretim okulundan Abdullah yıldız birinci aynı okuldan Fettullah Doğan İkinci ,Doğankent İlköğretim okulundan Yakup Çınar üçüncü oldu.

2001-2002 doğumlu Bayanlar

Ceyhan ismet Önük İÖO Mizgin Demir birinci aynı okuldan Cansu Çelik İkinci,Doğankent Kenan Uludağ ilköğretim okulundan Ayşenur Kış üçünçü olmuşlardır 27 Nisan 2013 tarihinde Konya da yapılacak olan Türkiye seçmelerine katılacaklardır.

Çetin gecen mücadele sonucunda dereceye giremeyen sporcuları Anneleri  teselli etti.

 

 Turgut Er

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Porno GratuitPorno FrançaisAdulte XXXBrazzers PornCollege GirlsFilm érotiqueHard PornInceste Famille PornoJaponais AsiatiqueJeunes Filles PornoLatin Brown FemmesPorn MobilePorn RussePorn StarsPorno Arabe TurcPorno cachéPorno de qualité HDPorno GratuitPorno Mature de MilfPorno NoirRegarder PornRelations LesbiennesSecrétaire de Bureau PornSexe en GroupeSexe GaySexe OralVidéo AmateurVidéo Anal
malatya escort bayanbursa escort bayanantalya escort bayankonya escort bayanmersin escort