SON DAKİKA
istanbulescortimes.com

1. Lig’de 26. haftanın görünümü! Çaykur Rizespor…

Bu haber 09 Mart 2018 - 8:42 'de eklendi ve 259 views kez görüntülendi.

Spor Toto 1. Lig’de 26. hafta karşılaşmaları, bir maç dışında tamamlanırken,  Çaykur Rizespor liderliğini sürdürdü.

Haftaya 46 puanla lider giren Çaykur Rizespor, evinde Gaziantepspor’u 5-1 yenerek, 49 puana yükseldi ve zirvedeki yerini korudu.

Öte yandan, haftanın son maçında MKE Ankaragücü ile Adanaspor karşı karşıya gelirken, Ankara 19 Mayıs Stadı’nda yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle müsabaka tatil edildi.

MKE Ankaragücü’nün 33. dakikada Yusuf Abdioğlu’nun attığı golle 1-0 öne geçtiği karşılaşmanın 40. dakikasında, yaşanan elektrik kesintisi sonrası arıza uzun süre giderilemezken, maçın ertelendiği duyuruldu.

 Spor Toto 1. Lig’in 26. haftasında yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

Grandmedical Manisaspor-Akın Çorap Giresunspor: 0-4

Samsunspor-Tetiş Yapı Elazığspor: 2-0

Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor: 2-0

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Eskişehirspor: 2-1

Adana Demirspor-Denizlispor: 3-1

Balıkesirspor Baltok-Boluspor: 0-2

Çaykur Rizespor-Gaziantepspor: 5-1

Altınordu-İstanbulspor: 3-1

MKE Ankaragücü-Adanaspor: (tatil edildi)

Puan durumu

Ligin 26. haftası sonrasında oluşan puan durumu şu şekilde:

TFF 1. Lig

TakımlarOGBMAYAVP
1.ÇAYKUR RİZESPOR26147553322149
2.ÜMRANİYESPOR26135837271044
3.BOLUSPOR26134940241643
4.MKE ANKARAGÜCÜ25127637251243
5.ALTINORDU2612684235742
6.GAZİŞEHİR GAZİANTEP26118742241841
7.İSTANBULSPOR2611693029139
8.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR2610883429538
9.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR2610793628837
10.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR2691073330337
11.BALIKESİRSPOR BALTOK2611694440436
12.ADANASPOR2596102939-1033
13.SAMSUNSPOR2671182430-632
14.ESKİŞEHİRSPOR2697104541431
15.ADANA DEMİRSPOR2687113538-331
16.DENİZLİSPOR2676132938-927
17.GRANDMEDİCAL MANİSASPOR2673162746-1915
18.GAZİANTEPSPOR2614211173-624

27. haftanın programı

Spor Toto 1. Lig’de 27. haftanın maç programı şöyle:

10 Mart Cumartesi:

13.00 Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)

15.30 Ümraniyespor-Grandmedical Manisaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

15.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk)

11 Mart Pazar:

13.00 Gaziantepspor-Samsunspor (Gaziantep)

15.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (5 Ocak Fatih Terim)

15.30 Akın Çorap Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

18.00 Denizlispor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Denizli Atatürk)

12 Mart Pazartesi:

18.00 Eskişehirspor-Altınordu (Yeni Eskişehir)

18.00 İstanbulspor-MKE Ankaragücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.